Logo
 

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

Nasza firma dostarcza gotowe systemy Kontroli Dostępu oraz Rejestracji Czasu Pracy.
Systemy projektowane są na indywidualne zamówienie klienta co pozwala maksymalne dostosowanie funkcjonalności systemu do potrzeb klienta.
Oferujemy sprawdzone rozwiązania bazujące na polskich i zagranicznych komponentach.
Wdrażamy kompletne systemy oraz dostarczamy wszystkie niezbędne komponenty systemów m.in.:

- czytniki
- sterowniki
- kołowroty
- karty RFID
- oprogramowanie.

Zapewniamy


- dobór sprzętu do indywidualnych potrzeb klienta
- szybki i fachowy montaż
- dyskrecję
- serwis pogwarancyjny
- konserwacja powierzonych systemów
- niskie ceny
- bezpłatną wycenę

Przykłady zastosowań KD


Najczęściej implementowanymi rozwiązaniami są systemy uniemożliwiające wstęp do obiektu osobom nieuprawnionym lub zapewniające możliwość ewidencjonowania czasu przebywania w wyznaczonym obiekcie.
Na przykład:

- budynki administracji
- kompleksy akademickie
- fabryki
- banki
- budynki biurowe
- obiekty magazynowe
- szpitale
- hoteleW naszych instalacjach polecamy sprawdzone rozwiązania firmy ROGER


Urządzenia alarmowe i kontroli dostępu

ROGER - Urządzenia alarmowe i kontroli dostępu


Firma ROGER powstała w roku 1991. Przedmiotem jej działalności jest projektowanie oraz produkcja urządzeń elektronicznych z branży zabezpieczeń, a w szczególności elektronicznej kontroli dostępu.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferowane produkty cechuje wysoki poziom funkcjonalności i niezawodności, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej relacji jakości do ceny.
Wysoka jakość urządzeń zyskała potwierdzenie w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, a produkty firmy ROGER służą każdego dnia setkom tysięcy użytkowników w wielu prestiżowych obiektach na całym świecie.

Szeroki asortyment firmy ROGER obejmuje następujące działy:

- Kontrola Dostępu
- Rejestracja Czasu Pracy
- Rejestracja Pracy Wartowników
- ZabezpieczeniaProszę o więcej informacji!

Kontrola Dostępu KD

Kontrola dostępu należy dziś do najczęściej wdrażanych systemów bezpieczeństwa. Trudno sobie wyobrazić współczesne przedsiębiorstwo lub instytucję pozbawioną takiego systemu.
Współczesny system kontroli dostępu, umożliwia ograniczenie dostępu do wybranych pomieszczeń lub stref oraz wizualizację obecności osób na terenie obiektu.
Zalecana jest integracja systemu kontroli dostępu z takimi systemami jak BMS, SSWiN, CCTV co pozwala na włączenie ich do nowoczesnych systemów zarządzania SAP.Przykładowa implementacja systemu kontroli dostepu
Przykład implementacji systemu Kontroli Dostępu.

Rejestracja czasu pracy RCP


Rejestracja czasu pracy to system umożliwiający elektroniczną ewidencję wejść i wyjść pracowników i tworzenie raportów dla celów rozliczania wynagrodzeń.
Wdrożenie Systemu Rejestracji Czasu Pracy wpływa bezpośrednio na poprawę efektywności pracy oraz na dyscyplinę pracowników.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że gdy ilość zatrudnionych przekracza 10 osób to z naszego doświadczenia wynika, że bez systemu RCP nie jest możliwe zapewnienie efektywnej kontroli nad przestrzeganiem dyscypliny pracy.

"SCAZI" s.c.
ul. Przewóz 34
30-716 Kraków, Polska
Tel: 501433306, 501443306