Logo
 

O nas

Nowoczesne rozwiązania IT od zawsze były nasza pasją. Chęć podzielenia się naszą wiedzą, i doświadczeniem nasunęła nam pomysł założenia firmy świadczącej usługi z zakresu nowoczesnego IT. I tak w roku 1994 założyliśmy spółkę "SCAZI" s.c. Od tego czasu aktywnie poszerzamy zakres usług jakie oferujemy naszym klientom. Na początku były to nowoczesne systemy telekomunikacyjne i systemy komputerowe. Z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o budowę i obsługę sieci komputerowych czy też zabezpieczenie dostępu do internetu. Później przyszedł czas telewizyjne systemy dozorowe czyli CCTV a także systemy monitoringu czasu pracy czy kontroli dostępu do firm.
Mając za sobą tyle lat działalności posiadamy niezbędne doświadczenie które umożliwia sprostanie wszystkim wyzwaniom jakie niesie ze sobą obsługa nowoczesnej infrastruktury IT.Proszę o więcej informacji

Nasza misja

Nasza działalność skupia się na tworzeniu i opiece serwisowej sieci komputerowych w małych i średnich firmach. Dzięki naszym działaniom firmy którymi się opiekujemy, nie muszą zatrudniać etatowego informatyka. Świadczony przez nas outsourcing IT to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również gwarancja bezpiecznego korzystania z zasobów sieci w obsługiwanych przez nas firmach.
Nasze doświadczenie pozwala eliminować i zapobiegać wszystkim możliwym problemom związanym z komputerowym środowiskiem firmy.

Poza nasza działalnością biznesową współpracujemy również z Krakowskim Klubem Szachistów wspierając ich działalność propagującą rozwój środowiska szachowego w Małopolsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

"SCAZI" s.c.
ul. Przewóz 34
30-716 Kraków, Polska
Tel: 501433306, 501443306